GA4 Google Analytics

GA4 Google Analytics

Google оголосив, що Google Analytics буде замінено на нову версію під назвою Google Analytics 4, відомою як GA4.

GA4 вже використовується за замовчуванням для всіх, хто встановлює Google Analytics на свій сайт або додаток, у той час як у існуючих користувачів Universal Analytics буде час до 1 липня 2023, щоб переключитися, оскільки дані про відвідувачів будуть збиратися тільки ресурсами GA4 після цієї дати.

Google заявив, що у вас, як і раніше, буде доступ до історичних даних у вашому ресурсі Universal Analytics протягом як мінімум 6 місяців після 1 липня 2023 року.

Чому Google Analytics 4 замінює Universal Analytics?

Наприкінці 2020 року Google пояснив, що зміни у поведінці користувачів, зміна стандартів конфіденційності та потреба у покращеній аналітиці були рушійними силами, що стоять за створенням Google Analytics 4.

Google стверджує, що GA4 буде використовувати розширене машинне навчання, щоб надавати більш розумну інформацію для покращення ваших маркетингових рішень та рентабельності інвестицій. Наприклад, автоматичні оповіщення про нові тенденції у ваших даних про відвідувачів, прогнозовані можливості отримання доходу та звіти про конверсії Google Реклама, а також канали, не пов’язані з Google, такі як соціальні мережі та електронна пошта.

Налаштуйте свій ресурс Google Analytics 4

Якщо ви ще не створили свій ресурс Google Analytics 4, ми рекомендуємо налаштувати його зараз або до 1 липня 2022 року, щоб забезпечити збирання даних за повний рік до 1 липня 2023 року. Після цього ви можете побачити річне порівняння ефективності на панелі інструментів GA4 з липня 2023 року.

Якщо ви вже налаштували Google Analytics 4, ми також рекомендуємо налаштувати відстеження подій на сайті, щоб ви могли продовжувати вимірювати продуктивність свого проекту.

Крім того, вам також необхідно переконатися, що ви зв’язали будь-які інші платформи, які ви зараз пов’язали з Universal Analytics, з вашим новим ресурсом Google Analytics 4, наприклад Google Рекламу, Search Console і Data Studio.